Ouderwets lekker
Melk speelt een grote rol in het bereiden van veel koffie recepten. Daarom heeft Eversys 3 varianten ontwikkelt om op verschillende manieren deze recepten te maken. En natuurlijk speelt ook plant melk hierin een essentiele rol. Alle melksoorten hebben met Eversys techniek een gladde microfoam textuur. Puur genieten!
1-step druk-op-de-knop koffie
Ontwikkelt als lekker recht-toe-recht-aan, onze druk o pde knop koffie van verse bonen en verse melk gemaakt. Melk en koffie komen gelijktijdig in de kop. Vanuit de koeling wordt de melk gestoomd, voorzien van lucht en in de kop geschonken. Er is geen manuele handeling nodig. De inwendige E-Barista doet het werk voor u.
1.5-step latte art in 1 minuut
Onze nieuwste innovatie is het 1.5-step systeem, waarbij de machine gelijktijdig perfecte espresso shots maakt en Barista schuim van iedere gewenste melksoort. Terwijl je espresso in 23sec uitloopt, komt via de melkarm exact gedoseerde micorfoam in je pitcher. Je hoeft geen Barista ervaring te hebben om mooie latte art te maken. Bovendien is er geen rest afval omdat je de machine exact je gewenste hoeveelheid verse melk laat bereiden.
2-step traditioneel
De traditionele stoompijp hebben we uiteraard ook beschikbaar om met kennis van zaken zelf te kiezen welke melkschuimer je gebruikt. De 1e, volledig handmatig opstomen zonder aanslag op je stoompijp. De 2e, ook handmatig maar dan met behulp van een temperatuur sensor om de stoompijp te stoppen op je ingestelde temperatuur. Als 3e mogelijkheid zet je de gevulde melkspitcher onder de stoompijp en maak je met 1 druk op de knop het perfecte schuim en temperatuur.
Matt laat je alle 3 de varianten zien op de volgende video: